Wakacje w Chorwacji? To proste!

0
7886

Wielu Polaków wyjeżdża na wakacje na własną rękę. W niniejszym artykule przyjrzymy się, dlaczego akurat ten kierunek jest taki atrakcyjny. Ponadto, przedstawiamy genialną wyszukiwarkę – villsy.com, dzięki której można szybko i wygodnie znaleźć dom z basenem w Chorwacji. Co ciekawe całość działa w języku polskim!

Wakacje w Chorwacji

Chorwacja to kraj leżący pomiędzy Europą Środkową a Europą Południową, nad morzem Adriatyckim. Jest to bardzo ważna informacja z punktu widzenia wczasowiczów. Po pierwsze – Polacy mają tutaj wyjątkowo blisko, po drugie Chorwacki klimat zdecydowanie bardziej przypomina gorącą Europę południową niż chłodną Europę Środkową. Najlepszy czas na wakacje w Chorwacji to późna wiosna, lato oraz pierwsza część jesieni. Temperatura pomiędzy majem a październikiem to duża szansa zobaczenia ponad 20 kresek na termometrze co zdecydowanie sprzyja poczuciu wakacyjnego klimatu.  Natomiast miesiące letnie to niemal pewność natrafienia na upały powyżej 30 stopni Celsjusza. Po trzecie, wybrzeża Adriatyku są bardzo czyste i zachwycają turystów. Chorwackie wybrzeże to idealny przykład tak zwanego wybrzeża dalmatyńskiego. Innymi słowy, wybrzeże Adriatyku słynie z podłużnych wysp ułożonych równolegle do linii brzegowej.

Urozmaicone wybrzeże (liczne wyspy i góry), przejrzysta woda i piękna pogoda to niewątpliwie kluczowe czynniki, z powodu których Chorwacja co roku przyciąga miliony turystów. Ponadto, nie bez znaczenia pozostają bardziej pragmatyczne aspekty. Warto wiedzieć, że Chorwackie granice można przekroczyć na podstawie dowodu osobistego lub paszportu. Dopiero w przypadku pobytów przekraczających 90 dni potrzebna jest wiza.

Chciałoby się powiedzieć, że Chorwacja to idealny kierunek na wakacje. Rzeczywiście śmiało można przyznać, że Polacy pokochali odpoczynek nad Adriatykiem. W ostatnich latach Chorwacja była zdecydowanie najpopularniejszym kierunkiem wakacyjnych wyjazdów Polaków. Co ciekawe, w szczególności do Chorwacji Polacy jeżdżą na własną rękę. Według danych dostępnych w Internecie około 60% Polaków planuje zorganizować wakacje samodzielnie. Oznacza to, że wielu naszych rodaków poszukuje noclegów w Chorwacji samodzielnie. Odpowiedzią na tą potrzebę jest portal Villsy, który jest dostępny w języku polskim.

Apartamenty z basenem w Chorwacji – villsy.com

Polacy wyjeżdżając na wakacje do Chorwacji poszukują prywatnych kwater. W związku z czym villa z basenem Chorwacja lub tak zwany dom wakacyjny Chorwacja to coś co cieszy się szczególnie dużym zainteresowaniem. Dojazd do Chorwacji jest prosty i wygodny, gdyż można się tam dostać w ciągu 13 godzin jadąc z Warszawy. W związku z czym jest to wprost znakomity kierunek dla każdego kto szuka wypoczynku nad ciepłym morzem. Najwięcej wątpliwości jednak budzi to skąd znaleźć kontakt do atrakcyjnych domów wakacyjnych z basenem bez konieczności korzystania z biura podróży. Jak się okazuje sprawa jest bardzo prosta. Wystarczy wejść na villsy.com i znaleźć villę marzeń. Rezerwacji można dokonać bezpośrednio na portalu. Oczywiście nie trzeba nigdzie dzwonić (chociaż jest i taka możliwość), gdyż całość formalności związanych z rezerwacją można dokonać online. Zarezerwowanie takiej villi jest nie tylko wygodne i intuicyjne, lecz także… opłacalne. Wynajęcie luksusowego dużego domu z basenem oraz szeregiem udogodnień to koszt rzędu kilku tysięcy złotych. Biorąc pod uwagę, że z reguły są to domy przystosowane do przyjęcia kilku osób to koszt rezerwacji jest zdecydowanie atrakcyjny w porównaniu do zakupu noclegu w hotelu. Natomiast standard bardzo często jest znacznie wyższy.

Podsumowując, vilsy.com to portal agregujący najlepsze ville z basenem w Chorwacji. Dzięki serwisom tego typu znalezienie atrakcyjnego miejsca na spędzenie wakacji jest bardzo proste i wygodne.

Vilsy.com czeka na polskich turystów, chcących poczuć trochę prawdziwego lata nad morzem Adriatyckim!

ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.